बेशरि लाज लाग्छ~ रितु थापा मगर

-- Dhaulagiri Fm / प्रकाशित मिति : आइतवार, फाल्गुन २६, २०७५

दुःखसँग कहिले पनि नडराउने जस्तो सुकै परिस्थितिसँग पनि लड्न सक्ने जति कष्ट परेपनि हासेर सामना गर्दै आएकि एक साहसि गायिका अथवा मोडल हुन रितु थापा मगर । उनको सानै देखिको कलाकार बन्ने सपना उनि घरबाट भागेर भएपनि पुरा गरेकि छिन् । त्यो बिरानो शहर नत उनले कहिले देखेको नत कसैसँग चिनजाननै थियो उनको । तैपनि उनि नडराई हजारौ कष्टसँग सामना गर्दै काठमान्डौ छिरेकि उनि अहिले सबैको प्रिय गायिका र मोडलको रुपमा चिनिन थालिन ।

भिडियोको लागि यहाँ जानुहोस

लोक प्रिय गायिका रितु थापा मगरको रातो अविर पहेलो केशरि नामक गीत बजारमा आएको छ। जसमा रितु थापा मगरसँग स्वर दिएका छन मनोज भन्डारिले भने मोडलमा करिश्मा ढकाल र काजिश श्रेष्ठले साथ दिएका छन् । त्यस्तै यो म्युजिको निर्देशन पनि काजिश श्रेष्ठले गरेका हुन भने इडिटमा रहेका छन दिपक विष्ट ।